Vítám tě na svém blogu, kde poskytuji inspiraci a impulzy k novému myšlení a spokojenějšímu prožívání života.

Možná ti teď připadá, že život je jeden velký boj. Možná máš pocit, že se snažíš o nemožné. Pokaždé, když se ti konečně něco podaří, život tě srazí zpátky na kolena.

Přesně takhle jsem se cítila ještě před pár lety. Až jednou jsem si řekla dost. A rozhodla se najít způsob, jak si jednou provždy udělat ten život podle sebe.

Ale pojďme to vzít od začátku.

O síle myšlenky jsem se poprvé dozvěděla v osmnácti letech těsně po maturitě a ihned mě tohle téma zaujalo. Trvalo mi však ještě řadu let sílu myšlenek skutečně pochopit a začít používat.

Mezitím jsem se s životem ještě stále hodně prala a nevěděla, co sama se sebou. Až jsem se najednou ocitla ve svém životě na dně a rozhodla se všechno razantně změnit.

A tak jsem se znovu vrátila k trénování vlastní mysli. Původně jsem sílu myšlenky chtěla ovládnout ke splnění vlastních snů a cílů. Čím více jsem však tohle téma zkoumala, tím více jsem se zajímala i o další oblasti osobního rozvoje.

Přidala jsem meditace, jógu, a začala více vnímat energie ve vlastním těle i okolí. Nakonec se pro mě tak osobní rozvoj stal něčím mnohem víc, než jen nástrojem ke splnění přání a dnes tvoří významnou součást mého denního života.

Poté, co jsme na sobě začala pracovat, se postupně zlepšily jak moje vztahy, tak finanční situace, začala jsem více cestovat, navázala řadu nových přátelství, a především získala úplně jiný pohled na svět a život jako takový. Tímto blogem si plním jeden z mých dalších snů- pomáhat a inspirovat ostatní k lepšímu životu.

Myslím, že svět má hodně práce před sebou. Čelíme nejrůznějším krizím. Potřebujeme se zbavit alespoň částečně našeho ega, začít více milovat a spolupracovat. Společně potřebujeme zvládnout zásadní otázky ekologického i politického charakteru.

Každý však může začít jedině sám u sebe. Skvělá věc je to, že to co je dobré pro jedince, je dobré pro celý svět. A tak tím, že budeš pracovat sám na sobě a žít lepší život, zároveň přispěješ celému světu. Čím více šťastných a milujících lidí na světě bude, tím líp se budeme všichni mít, a tím lépe se bude také dařit celé planetě.

A tak ti přeji, abys na tomto blogu našel to, co právě teď nejvíc potřebuješ nebo hledáš ke zlepšení svého života, a pokud bys chtěl svůj život změnit razantnějším způsobem, ráda tě uvidím na některém z mých kurzů, či na osobním sezení.

Přeji ti krásný a šťastný život, plný nádherných a naplno prožitých okamžiků. 🙂