Na internetu i v knihovně najdeš najdeš spoustu inspirace, a člověk se může rozvíjet i sám doma. Pokud však toužíš po výraznější změně, nebo si se svým rozvojem nevíš rady, vyplatí se do sebe zainvestovat a obrátit se na někoho, kdo má s rozvojem zkušenosti. Takový člověk tě bude schopný změnou provést mnohem rychleji a efektivněji, než kdyby sis jí procházel sám.

V roce 2021 spustím první kolo kurzů a sérii přednášek na nejrůznější témata osobního rozvoje. Mimo jiné se na nich dozvíš, jak si nastavit mysl pro funkční a spokojené vztahy, zdraví, či ideální práci. Provedu tě procesem, při kterém si vytvoříš svoji životní vizi a uvědomíš si své poslání. Pomůžu ti objevit tvoje limitující myšlenky a společně tvoji mysl nastavíme pro hojný a spokojený život.

Pokud chceš být informován o novinkách týkající se kurzů a přednášek, včetně vypsání prvních termínů, aby ses případně stihl včas přihlásit, vyplň následující předběžnou přihlášku.

Přihláška tě k ničemu nezavazuje, pouze je to pro mě signál, že tě mám informovat, jakmile budou první kurzy vypsány.

Věřím, že se již brzy setkáme osobně a společně zapracujeme na tom, aby tvůj život byl takový, jaký sis vždycky přál. Těším se na tebe.

Pošli nezávaznou přihláškua buď jedním z prvních kdo bude o nových kurzech informován

Odesláním formuláře souhlasíš se zpracováním osobních údajů.